O warsztaty eko-rekodzielniczych na wizji
Kilka zdjęć na podsumowanie naszej niedzielnej przygody z Domem Kultury ‘Wygoda”
.
Cieszę się, że miałyśmy okazję wystąpić w TVP 3 Warszawa i opowiedzieć kilka słów naszych warsztatach eko-rękodzielniczych
.
Zajęcia łączące tematy ekologiczne i rękodzieło są najbliższe mojemu sercu i szalenie miło było podzielić się tym z trochę szerszą publicznością.





